Předchozí zápas | 09.09.2001 SMOLK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - GANGBENG | 3 : 0 |
Sestava: Poupák (1), Pepa (1), Bery, Sejda, El Capitaňo, Viper, Hans, Milo
10. KOLO
Předchozí zápas | 16.09.2001 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - GULAS | 11 : 0 |
Sestava: Pepa (3), Poupák (3), Radim (2), Bery (1), Milo (1), Viper (1), El Capitaňo, Chilli, Sejda
FC Guláš sehrál zápas pod neustálým tlakem soupeře. Šancí si vytvořil minimálně. Šlechta hlavně díky většímu věkovému průměru a organizovanější hře měla celý zápas ve své režii (Havelka, Havelka - Horsis Heads).
9. KOLO
Předchozí zápas | 22.09.2001 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KANONÝŘI | 4 : 1 |
Sestava: Pepa (2), Viper (1), Milo (1), Sejda, Chilli, Bery, Hans, El Capitaňo
8. KOLO
Předchozí zápas | 30.09.2001 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KHAKI | 2 : 0 |
Sestava: Pepa (1), Radim (1), El Capitaňo, Viper, Sejda, Milo, Hans, Chilli, Poupák
V průměrném utkání, po vyrovnaném poločase, využil tým Šlechty lepší kondičky a větší možnosti střídání a v druhé půli přehrál tým Khaki. V utkání bylo těžké určit nejlepší hráče (Fiala, Macháček - Fernet Team).
7. KOLO
Předchozí zápas | 07.10.2001 Saratovská | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - METRO | 3 : 3 |
Sestava: El Capitaňo (1), Sejda (1), Pepa (1), Poupák, Milo, Radim, Bery, Chilli, Viper
Zápas byl napínavý do poslední minuty, kdy z poloviny hřiště pálil dělovku P. Fabera ve fialových tepláčkách, jimiž se od soupeře dosti odlišoval. Vymetl soupeřovu pavučinu v šibenici a vzal Šlechtě bod (Faltus, Schuster - Poreshin FC).
6. KOLO
Předchozí zápas | 14.10.2001 Saratovská | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PIRELLI B | 3 : 0 |
Sestava: Radim (2), Pepa (1), Sejda, Bery, El Capitaňo, Milo, Viper, Chilli, Poupák
Výsledek byl dán tím, že tým Pirelli se nesešel a hrál oslaben. I přes tento handicap slouho odolával a dostal se i do šancí. Po druhé brance bylo ale rozhodnuto (Fiala, Macháček - Fernet Team).
5. KOLO
Předchozí zápas | 20.10.2001 Solidarita | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SEBRANKA A | 1 : 3 |
Sestava: Pepa (1), Sejda, Chilli, Viper, Milo, El Capitaňo, Bery, Radim
V rychlém tempu hrané utkání, ze strany Šlechty až zbytečně mnoho tvrdých zákroků. Bojovnější Sebranka rozhodla zápas mezi 36. a 40. minutou. Pak si své vedení pohlídala a hrozila z protiútoků, kdy přidala i gól jistoty (Provinský, Němeček - Torpedo Praclub).
4. KOLO
Předchozí zápas | 27.10.2001 Solidarita | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VĚČNÁ ŽÍZEŇ | 0 : 0 |
Sestava: Sejda, Poupák, Pepa, Bery, El Capitaňo, Hans, Milo, Viper, Chilli, Radim
Vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Remíza je pro vývoj utkání spravedlivá (Marek, Potluka - Žižkovská sedma).
3. KOLO
Předchozí zápas | 04.11.2001 Saratovská | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TARGET | 1 : 1 |
Sestava: Viper (1), Sejda, Poupák, Hans, El Capitaňo, Bery, Radim, Pepa
Velmi pěkné a vyrovnané utkání, které se hrálo nahoru a dolů. Hráči obou týmů ukazovali co umí, vynikali i oba brankáři. Tlak si po 20. minutě vytvořila Šlechta, ale do vedení šel po rohovém kopu Target. Šlechta po zásluze srovnala na konci zápasu.
2. KOLO
Předchozí zápas | 11.11.2001 Saratovská | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - AMÉBY | 1 : 2 |
Sestava: Viper (1), Sejda, Láca, Poupák, Pepa, Radim, Bery, Jarin, El Capitaňo, Milo, Chilli
Hráči sehráli utkání na velmi těžkém povrchu. Místy nervózní utkání mělo rychlé tempo a nasazení obou týmů (Jančí, Renčín - Akta-Rez).