11. KOLO
Předchozí zápas | 04.09.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - NBEV TIGERS | 6 : 1 |
Sestava: Luky (4), Radim (1), Poupák (1), Viper, El Capitaňo, Milo, Barik, Sejda
Oboustranně korektně vedené utkání s jasnou převahou Šlechty ve druhém poločas. (Luky)
10. KOLO
Předchozí zápas | 18.09.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - MATRIX | 7 : 2 |
Sestava: Luky (3), Milo (2), Sejda (1), Pepa (1), Radim, Viper, El Capitaňo, Poupák, Wojtys
Zápas skvělé úrovně s trochu krutým výsledkem pro Matrix. Rozhodujícím momentem byl úvod druhého poločasu, kdy Šlechta nastřílela za pět minut 4 branky. Korektní hra obou soupeřů. (Luky)
9. KOLO
Předchozí zápas | 25.09.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VIKTORČIN SMÍCH | 3 : 3 |
Sestava: Milo (1), Barik (1), Luky (1), Chilli, Radim, El Capitaňo, Poupák, Wojtys, Sejda
Vyrovnané utkání, které zdobila oboustranná bojovnost. Šlechta ovládla první poločas, Viktorčin smích pak druhé dějství. Dělba bodů je zasloužená. (Klobik)
8. KOLO
Předchozí zápas | 02.10.2008 BEACH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PARÁDA | 0 : 1 |
Sestava: Radim, Viper, El Capitaňo, Milo, Barik, Sejda, Dědek, Pepa
Pěkný rychlý a bojovný zápas. První půle spíše opatrná, jen s několika šancemi a mírnou převahou Parády. Na začátku druhé půle vyrobila obrana Šlechty minelu, kterou Hněvkovský potrestal prvním a také jediným gólem utkání. Šlechta pak musela více otevřít hru, ale k velkým šancím se díky precizní obraně nedostávala. Obě mužstva nastřelila po jedné tyči, ale to bylo prakticky vše. Zasloužená výhra. (Radim)
7. KOLO
Předchozí zápas | 09.10.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - V.I.P. | 2 : 1 |
Sestava: Luky (1), El Capitaňo (1), Chilli, Sejda, Wojtys, Poupák, Milo, Viper, Radim, Pepa
Na sedmou ligu hezký zápas, bez zákeřných faulů, ve kterém zvítězil šťastnější tým. (Viktor)
6. KOLO
Předchozí zápas | 23.10.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - POBLIÓNI FC | 0 : 2 |
Sestava: Chilli, Viper, El Capitaňo, Barik, Poupák, Wojtys, Luky, Sejda, Dědek
Dramatické, vyrovnané a na sedmou ligu velmi pohledné utkání, fotbalově vyspělých soupeřů. V závěru trochu zbytečně tvrdé, ale v rámci férového boje. O výhře Pobliónů rozhodla přesnější střelba a nedůraz Šlechty v koncovce.
5. KOLO
Předchozí zápas | 30.10.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TERASY KFC A | 2 : 3 |
Sestava: Luky (1), Pepa (1), Chilli, Radim, El Capitaňo, Barik, Sejda
Vyrovnaný, slušně hraný zápas , se šťastným koncem pro Terasy. (best : Viper)
4. KOLO
Předchozí zápas | 06.11.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TAZY FPC | 5 : 1 |
Sestava: Luky (2), Chilli (1), Radim (1), Poupák (1), Milo, Barik, Wojtys, Sejda, Pepa
3. KOLO
Předchozí zápas | 20.11.2008 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ANSÁMBL | 2 : 4 |
Sestava: Chilli (1), Milo (1), Radim, Viper, El Capitaňo, Poupák, Sejda, Pepa, David
Ansámbl poměrně lehce přehrál Šlechtu. Cleý zápas drželi vítězové pevně v rukou a také jim velmi pomohly chyby domácího gólmana. Pouze v závěru dvakrát zbytečně inkasovali.
2. KOLO
Předchozí zápas | 27.11.2008 ZAK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - CREDIT PRAHA FC | 2 : 5 |
Sestava: Milo (1), Sejda (1), Chilli, Viper, El Capitaňo, Barik, Luky, Pepa
První poločas v režii Creditu, druhý naprosto vyrovnaný. Šlechta ke své škodě málo střílela. Na výhře Creditu má výrazný podíl autor hattricku Kolařík.