11. KOLO
Předchozí zápas | 02.04.2009 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - DEMÍNKA B | 1 : 0 |
Sestava: Casa (1), Chilli, Dědek, Sejda, Wojtys, Poupák, Barik, Milo, El Capitaňo, Jude Law, Pepa
Utkání, které svojí úrovní připomínalo spíše 5.ligu vyhrálo o trošku lepší mužstvo Strašnická šlechta, když se v polovině 2. poločasu prosadil nejlepší hráč utkání Cassandro. Obě mužstva by se v této sezoně měla pohybovat v horní polovině tabulky. Hrálo se čistě, bez karet.
10. KOLO
Předchozí zápas | 09.04.2009 STER2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HOMOGEN 1.FC A | 0 : 0 |
Sestava: Chilli, Dědek, Sejda, Wojtys, Poupák, Barik, Milo, Casa, El Capitaňo, Viper, Jude Law, David
Vyrovnané utkání, kterému chyběly jen branky. Oba týmy by mohly hrát vyšší soutěž.
Sepsal : Sejda
9. KOLO
Předchozí zápas | 16.04.2009 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KOŽICH II.FC | 6 : 0 |
Sestava: Viper (3), Dědek (2), Milo (1), Jude Law, Sejda, Wojtys, Barik, Casa, El Capitaňo, Pepa
Šlechta "svlékla" Kožich!
info za zapisu rozhodcich - jak trefné a výstižné:-) Jednoznačné utkání, STRAŠNIČTÍ NEDALI SOUPEŘI ŠANCI a s přehledem ho přehráli.
Sepsal : Barik
8. KOLO
Předchozí zápas | 23.04.2009 STER2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - MATRIX | 4 : 0 |
Sestava: Barik (2), Casa (1), David, Dědek, Sejda, Wojtys, Poupák, Chilli, Milo, El Capitaňo, Viper, Jude Law, Pepa
Šlechta našla chybu v Matrixu
Utkání pro sebe rozhodli důraznější domácí, kteří narozdíl od Matrixu, své šance dokázali proměnit. Zvláště pohotový Švec, jehož obě branky stály za to. Nejlepší hráč utkání: David "Máňa" Cassandro
7. KOLO
Předchozí zápas | 07.05.2009 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SPECIÁL BRÁNÍK | 4 : 2 |
Sestava: Barik (2), Dědek (1), Sejda, Wojtys, Poupák, Chilli, Milo, El Capitaňo, Viper, Jude Law, David
6. KOLO
Předchozí zápas | 14.05.2009 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VIKTOR 1.FC | 1 : 1 |
Sestava: Poupák (1), Chilli, Dědek, Wojtys, Milo, Casa, El Capitaňo, Viper, Jude Law, Pepa
Za bídu bod!
Velmi průměrné utkání s řadou nepřesností na obou stranách. Viktor tahal dlouho za kratší konec, ale hosté v první půli zahodili šance na pojištění náskoku a po pauze za to pykali. Vyhrát nakonec mohly oba týmy, leč gólmani byli proti.
5. KOLO
Předchozí zápas | 21.05.2009 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VÁLCOVNA PLECHU FC | 4 : 3 |
Sestava: Dědek (2), Viper (1), Milo (1), Chilli, Jude Law, Casa, Poupák, Pepa
Převálcovaná Válcovna
V zápase měla převahu Válcovna, šťastnější ale nakonec odcházela šlechta.
4. KOLO
Předchozí zápas | 28.05.2009 STER1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VIBROMAX 1985 | 3 : 1 |
Sestava: Milo (2), Chilli (1), Dědek, Luky, Wojtys, Lišik, Barik, Casa, Viper, Jude Law, Pepa
2x5 = 2b
Dvě kompletní pětky umožnili hostům udržovat vysoké tempo hry, takže Vibromax ve druhé půli nestačil a tahal za kratší konec.
3. KOLO
Předchozí zápas | 04.06.2009 DĚK | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BOHDALEC PC | 5 : 1 |
Sestava: Luky (2), Viper (1), Poupák (1), Chilli, Milo, Barik, Dědek, Pepa
Zasloužené body
Domácí byli jasně lepším týmem, to že byl ještě v 45.minutě stav pouze 2:1, měl na "svědomí" především brankář Bohdalce.