11. KOLO
Předchozí zápas | 06.04.2002 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - DOBRMANI | 5 : 0 |
Sestava: Milo (2), Pepa (1), Jarin (1), Viper (1), Chilli, Poupák, Lišik, El Capitaňo, Sejda, Bery
10. KOLO
Předchozí zápas | 14.04.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TJ MODRÁ VOPICE | 3 : 1 |
Sestava: Milo (1), Pepa (1), Jarin, Bery, El Capitaňo, Poupák, Radim, Viper, Chilli
Za deštivého počasí odehrála Šlechta kvalitní zápas, ve kterém více kombinovala a svou lépe organizovanější hrou nepouštěla soupeře do větších šancí. Z rychlých protiútoků často ohrožovala branku nepříliš jistě působícího gólmana Modrých Vopic. Zde však ke skórování místy chyběla potřebná finální sehrávka. V prvním poločase po rychlé rohové rozehrávce otevřel gólový účet nejlepší hráč zápasu Milo. V druhém poločase zvýšil pěknou trefou přes brankáře Flíge a později skóroval i Josef. Konečnou podobu výsledku 3:1 stanovili hráči Modré Vopice v závěru druhé půle, kdy po rohovém kopu využili chyby v obraně Šlechty. Sejda
Sepsal : Sejda
9. KOLO
Předchozí zápas | 20.04.2002 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - FOREJT FC | 7 : 1 |
Sestava: Pepa (2), Barik (2), Milo (2), Poupák (1), Radim, Sejda, Bery, El Capitaňo, Chilli
V tomto zápase přehrála Šlechta svého soupeře po všech stránkách a svým disciplinovaným výkonem dovedla i tento zápas do vítězného konce. V průběhu celého zápasu byli hráči soupeře dobře kryti a nedostali se do vyložených šancí. Na Chillaverta Valdu šlo pouze několik střel, které bezpečně kryl. V úvodním poločase se jako první prosadil Viktor, který se po rohovém kopu ideálně trefil hlavou a vsítil svůj první gól v sezóně. Poté se ještě zapsali tradiční střelci Pepi Bican a Milo, za nimiž v tomto zápase nezaostal ani Karlik, který si rovněž připsal 2 trefy. Svůj jediný gól vsítili hráči TJ Forejt v druhé půli po ukázkově zahraném brejku. Sejda PS. V tomto zápase je také nutno ocenit nadprůměrný výkon rozhodčích.
8. KOLO
Předchozí zápas | 28.04.2002 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ODPADLÍCI | 6 : 2 |
Sestava: El Capitaňo (2), Jarin (2), Milo (1), Sejda, Bery, Chilli, Poupák, Pepa
V tomto zápase podala Šlechta opět dobrý výkon a zejména v první půli udávala tempo hry. Hrálo se většinou na půlce soupeře, který skoro úspěšně odolával tlaku. Postupem doby se hra vyrovnala, ale Šlechta dokázala svůj náskok udržet a v posledních minutách ještě i zvýšit. Gólový účet tohoto zápasu otevřel hned druhou akcí Jáňa, který z bezprostřední blízkosti nedal gólmanovi soupeře žádnou šanci. Další góly přidali v první půli Jarouš - pěknou trefou k tyči, Flíge - levačkou z rohového kopu a Milo po autovém vhazování. V druhé půli za stavu 4:2 skoroval opět Jáňa a na konečných 6:2 uzavíral střelou ze skoro nulového úhlu opět Jarouš. Sejda
7. KOLO
Předchozí zápas | 04.05.2002 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HASIČI PRŮHONICE | 4 : 0 |
Sestava: Pepa (2), Radim (1), El Capitaňo, Milo, Chilli, Bery, Sejda, Poupák, Viper, Jarin
V tomto zápase se Šlechta neukázala v nejlepším světle. Ač tomu výsledek příliš neodpovídá, nechali si hráči Šlechty vnutit skomírající tempo hry unaveného soupeře a příliš často se dopouštěli nepřesností zejména v útočné fázy. Zápas navíc skončil po první půli, jelikož soupeř nasimuloval zranění. O hezké góly se střelami z krátké vzdálenosti postarali Flíge a Radim. Dva slepence do prázdné branky přidal Pepi. Sejda
6. KOLO
Předchozí zápas | 12.05.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PARTA AC | 1 : 4 |
Sestava: Bery (1), Viper, Pepa, Poupák, Radim, El Capitaňo, Chilli, Jarin, Sejda, Lišik
Tento zápas se Šlechtě v žádné směru nepovedl a její hráči se sami svým nepřesvědčivým výkonem připravili o první místo v průběžné tabulce. Výsledek zápasu je možné částečně svést i na nekvalitní povrch, který po předchozím vydatném dešťi tvořily velké kaluže a místy potápějící se míč bylo možné jen obtížně kontrolovat. Tato obhajoba samozřejmě naráží na fakt, že podmínky byly shodné pro obě mužstva. Každopádně Šlechta se doupouštěla dosti nepřesností v přihrávkách a zároveň mnoho dobře zahájených útočných akcí bylo zbytečně zastaveno z důvodu špatného zpracování míče. Důrazně hrající soupeř si v prním poločase vypracoval náskok 4:0, který bylo následně velmi obtížné stáhnout.
Sepsal : Sejdavíce
5. KOLO
Předchozí zápas | 19.05.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - LE JARDIN | 3 : 1 |
Sestava: Milo (2), El Capitaňo (1), Jarin, Viper, Sejda, Radim, Bery, Pepa, Chilli
V dnešním zápase potřebovala Šlechta vyhrát a proto se již od začátku zápasu lepila jejím hráčům na kopačky nervozita. V prvním poločase jsme si hlídali průběh utkání a nepustili soupeře do většího ohrožení Chilliho svatyně. Přesto jsme se nevyvarovali drobnějších chyb v rozehrávce a v koncovce. Hra byla víceméně pod naší kontrolou a neustále jsme zaměstnávali obranu soupeře. První gól vstřelil Milo ze standardní situace pěkným halfvolejem k pravé tyči branky soupeře. Tímto gólem jsme vyhráli poločas. Po změně stran soupeř zavelel do útoku a zlobil zejména z rohů a na zadní tyč házených autů. Přes tyto nebezpečné situace si Chilli počínal suveréně a i přes kritiku spoluhráčů si byl jist svými výběhy a zásahy. Po několika minutách se prosadil opět Milo, v tomto případě skóroval hlavou po autovém vhazování.
Sepsal : Chillivíce
4. KOLO
Předchozí zápas | 26.05.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - 1.PFC | 1 : 1 |
Sestava: Pepa (1), Sejda, El Capitaňo, Milo, Chilli, Radim, Poupák, Jarin, Bery
Déšť nám pro tentokrát připravil na Pražačce vynikající pažit a tak se na našich tvářích mohl objevit před zápasem úsměv.Jinak tomu bylo zřejmě u Mila,který musel navštívit toaletu a zapojil se do hry až po jejím začátku.Náš soupeř 1.PFC porazil v minulém kole našeho jediného přemožitele AC PARTU a tak jsme očekávaly kvalitního soupeře.Ten se prezentoval pouhými pěti hráči v poli a taktikou,která měla s fotbalem pramálo společného.Takže než Milo položil poslední kabel a Jarda si nandal ortézu, viděli jsme na hřišti první „pupkovanou“ v provedení Jáňi,který se snažil uklidnit drzého subtilního útočníka.Toho si po příchodu na hřiště vzal do péče řízek Jarouš a tak byl do konce zápasu klid.Tak tedy po začátečním oťukávání, se začali vytvářet první šance,ovšem projektily z naší produkce létaly hodně daleko od branky.
3. KOLO
Předchozí zápas | 02.06.2002 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - 1.FC K.O | 5 : 0 |
Sestava: Sejda (1), Pepa (1), Poupák (1), El Capitaňo (1), Bery, Radim, Chilli
Noční můrou v našich hlavách mohla být skutečnost, že k tomuto zápasu nenastupovali opory Šlechty Viper, Milo a Jarda. Již zdravé hecování před výkopem, dávalo něco tušit o našem nasazení při utkání, ale definitivní pojistku tomu dal Borek, který poslal tvrdou střelou tyto můry pryč i s balonem.Za to dostal od Jáňi pěkně vycinkáno a byl nazván magorem. Začalo se v ostrém tempu na obou stranách a nebylo nouze o kombinační fotbal.Náš soupeř 1.FC K.O. se snažil o průniky k naší brance snad ze všech stran a úhlů, ale vždy narazil na pevnou obranu dirigovanou Radimem a Chillim. A tak jsme mohli vidět několik nepovedených střel a Viktorův kozáček.Seč nebylo od začátku pochyb, kdo si je jistější v kramflecích, poprvé vážněji zahrozil soupeř z dvou rychlých průniků po čáře.
2. KOLO
Předchozí zápas | 16.06.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KRABICE | 7 : 0 |
Sestava: Pepa (2), Radim (2), El Capitaňo (1), Jarin (1), Milo, Chilli
Zápas byl poznamenán hráčskou neúčastí především ze strany soupeře, který měl pouze čtyři hráče v poli, ale Sš se prezentovala rovněž nejnižší účastí. Opory jako Sejda, Enda, Viper a další měly osobní dovolenou. Kluci však věděli, že na tenhle zápas nemusej, protože Sš má i tak dost silný základ (Milo, Jarda, Radim). Utkání začalo, pokračovalo a skončilo v absolutní režii Sš. Poločas, který skončil 3:0 v náš prospěch všemu napovídal. Dařilo se kombinovat, a to díky soupeři, který byl zcela bezzubý, ale rovněž i díky pohodě, která panovala v týmu. V prvním poločase padly již zmíněné tři branky. Musíme však podotknout respektive vytknout Sš, že prvních třicet minut hráli ve vlažném tempu bez pohybu. Samozřejmě, když to soupeř dovolí, je těžké se tomu bránit. Druhý poločas byl o poznání lepší.
Sepsal : Pepavíce