11. KOLO
Předchozí zápas | 26.03.2014 DOLME | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SEAN TEAM A | 1 : 2 |
Sestava: Milo (1), Jude Law, El Capitaňo, Barik, Zachy, Kopec, Kolkis
Vyrovnané a pohledné utkání hodné čtvrté ligy. Domácí byli lepší v prvním poločase, soupeř zabral až ve druhém a otočil stav utkání.
Sepsal : Sejda
10. KOLO
Předchozí zápas | 02.04.2014 HRAB3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VOKRA VV | 3 : 2 |
Sestava: Kolkis (2), Kopec (1), El Capitaňo, Barik, Šinďa, Zachy, Sejda, Romčák
Utkání rozhodla 46. minuta, kdy domácí nedali branku na 3:1 a z následného protiútoku inkasovali. Za svůj výkon bez střídání by si alespoň bod zasloužili.
9. KOLO
Předchozí zápas | 09.04.2014 DOLME | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BETL K.F.K. B | 3 : 0 |
Sestava: El Capitaňo (1), Kopec (1), Kolkis (1), Jarin, Barik, Šinďa, Zachy, Sejda, Romčák
V poli vyrovnané utkání, ale hostům se nedařilo střelecky.
8. KOLO
Předchozí zápas | 16.04.2014 HOSTI | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BÁBA FC | 0 : 2 |
Sestava: Jarin, El Capitaňo, Milo, Barik, Zachy, Sejda, Romčák, Kopec, Kolkis
V zápase plném brankových příležitostí zvítězil o trochu lepší, ale hlavně produktivnější tým.
7. KOLO
Předchozí zápas | 24.04.2014 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VŠSK MFF UK A | 2 : 1 |
Sestava: Barik (1), Zachy (1), Bery, Jude Law, El Capitaňo, Šinďa, Sejda, Kolkis
Oboustranně technicky vedené utkání s minimem faulů a s množstvím šancí v nichž šťastnější byli domácí.
6. KOLO
Předchozí zápas | 07.05.2014 NOVOB | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KŘÍŽENEČEK | 2 : 6 |
Sestava: Kopec (1), Kolkis (1), Jarin, El Capitaňo, Barik, Šinďa, Zachy, Sejda
Pohledné takticky hrané utkání s šancemi na obou stranách.
5. KOLO
Předchozí zápas | 14.05.2014 ZABEH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PNEUSERVIS-BARTOUŠEK | 2 : 1 |
Sestava: Kopec (1), Zachy (1), Jude Law, Kolkis, Romčák, Sejda, Barik, Milo, El Capitaňo, Dan
Rychlý kombinační fotbal z obou stran. Domácí byli aktivnější, rychleji střídali, nutno podotknout, že domácí brankář chytal excelentně. Hosté v závěru utkání rozhodli ve svůj prospěch.
4. KOLO
Předchozí zápas | 28.05.2014 KBELY | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - POZDNÍ SBĚR II | 4 : 3 |
Sestava: Dan (2), Barik (1), Kopec (1), Jarin, Jude Law, El Capitaňo, Sejda
Pěkné a rychlé utkání. Vyhrálo mužstvo s větším štěstím.
3. KOLO
Předchozí zápas | 05.06.2014 ZABEH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - REAGE BOYS | 5 : 1 |
Sestava: Kopec (4), Kolkis (1), Chilli, Dan, El Capitaňo, Milo, Poupák, Sejda
Bojovné a kombinačně povedené utkání, které rozhodla střelecká pohotovost Konečného z vítězného mužstva.
2. KOLO
Předchozí zápas | 12.06.2014 SCBEC | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - RESTAURACE U PECKŮ B | 3 : 3 |
Sestava: Kopec (3), Bery, Jarin, El Capitaňo, Milo, Zachy, Sejda, Romčák, Kolkis
Rozdílné poločasy. Když se zápas vyvíjel jednoznačně, zavelel Konečný a obě mužstva se rozešla smírně. Kvalitní utkání.