11. KOLO
Předchozí zápas | 03.09.2015 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - DEPORTIVO ESTUDIANTIL FC | 3 : 3 |
Sestava: Barik (3), Jarin, Jude Law, El Capitaňo, Šinďa, Zachy, Kolkis, Pepa
Na první pohled byli domácí fotbalovější, ale hosté zase důraznější a to jim nakonec přineslo alespoň vyrovnání a bod za bojovnost a trpělivost.
Sepsal : Sejda
10. KOLO
Předchozí zápas | 10.09.2015 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - GEPARD AFC | 7 : 8 |
Sestava: Kopec (5), Barik (1), Šinďa (1), Jude Law, El Capitaňo, Kolkis, Luky, Pepa
Hosté vedli osm minut před koncem už o čtyři branky, ale nakonec se museli strachovat o vítězství, které udrželi.
9. KOLO
Předchozí zápas | 17.09.2015 MOTO1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - GÓLOSTROJE FC | 5 : 3 |
Sestava: Barik (2), Žaket (2), Sejda (1), El Capitaňo, Milo, Poupák, Romčák, Kolkis
Domácí vyhráli přestřelku v prvním poločase, po pauze už však stříleli jen hosté.
8. KOLO
Předchozí zápas | 24.09.2015 SCBECH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HOMOGEN 1.FC B | 1 : 3 |
Sestava: Kolkis (1), Jude Law, Luky, Romčák, Sejda, Zachy, Šinďa, Barik, Milo, El Capitaňo, Pepa
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězil takticky vyzrálejší tým hostů.
7. KOLO
Předchozí zápas | 01.10.2015 HOSTI | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - JEMNÉ A SOLENÉ 1.FC | 3 : 9 |
Sestava: Romčák (1), Kolkis (1), Pepa (1), Jude Law, El Capitaňo, Milo, Barik, Zachy, Sejda
Utkání průměrné úrovně s jasnou převahou domácího týmu.
6. KOLO
Předchozí zápas | 08.10.2015 DEKAN | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - MODRÝ SVINĚ A | 3 : 6 |
Sestava: Kopec (2), El Capitaňo (1), Chilli, Milo, Barik, Poupák, Sejda, Romčák
Tvrdý, důrazný zápas plný osobních soubojů. Hosté si vytvořili dvoubrankový náskok, který do konce pohlídali a zaslouženě vyhráli.
5. KOLO
Předchozí zápas | 15.10.2015 BECH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PALOUČEK AC | 2 : 12 |
Sestava: Romčák (1), Luky (1), Jude Law, Milo, Barik, Sejda
Hosté se nesešli v plném počtu, což se jednoznačně projevilo na výsledku utkání.
4. KOLO
Předchozí zápas | 22.10.2015 MALES | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PAVAPA MOTL | 1 : 8 |
Sestava: Šinďa (1), Jude Law, El Capitaňo, Milo, Barik, Zachy, Sejda, Romčák, Kolkis
Jednoznačné utkání, ve kterém měli navrch hráči hostů. To bylo také vidět na skóre, které nám zápas přinesl.
3. KOLO
Předchozí zápas | 05.11.2015 MALES | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - RAIFFANI | 2 : 8 |
Sestava: Barik (1), Šinďa (1), El Capitaňo, Milo, Poupák, Sejda, Kolkis, Tom
Hosté zúročili svou herní převahu a fotbalovou vyspělost až ve druhém poločase, kdy Šlechtě došly síly.
2. KOLO
Předchozí zápas | 11.11.2015 STER2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - YOUNGSTERS FC | 2 : 3 |
Sestava: Barik (1), Tom (1), Jude Law, El Capitaňo, Milo, Zachy, Sejda, Kolkis