11. KOLO
Předchozí zápas | 14.09.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HELLS BELLS 1. FC | 1 : 3 |
Sestava: Viper (1), Bery, Jarin, Radim, El Capitaňo, Milo, Láca, Barik, Hans
První půle: dobře kombinačně zvládnutá, spousta gólových šancí, chyběla trocha štěstí v koncovce. Soupeř hrál podprůměrně. 3 góly ze tří střel. Druhá půle: začátek nervózní, emoce a spousty faulů. Hezká branka obranáře Vipera. Udrží-li se nervy na uzdě, je šlechta schopna porazit zbytek týmů v naší lize. LORIN
Sepsal : Hans
10. KOLO
Předchozí zápas | 15.09.2002 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HASHLERKA THC 1993 A | 4 : 3 |
Sestava: Milo (2), El Capitaňo (1), Pepa (1), Bery, Jarin, Radim, Viper, Láca, Chilli
Tento zápas se dá ohodnotit jako zápas plný zvratů. 1. poločas naznačoval, díky střele Mila, průniku Radima či nebojácného tažení Vipera, že by mohl být rozhodnuto již do konce prvníhu poločasu. Zdání však klamalo. Soupeř se po 1. obdržené brance (Milo) nerozklepal a naopak se snažil neustále znepříjemňovat hru kouskováním. Na konci poločasu slavil úspěch. Vyrovnal na 1:1 (gól jsem neviděl, hledal jsem merunu, kterou Milo naschvál zakop). Z doslechu se však dá usuzovat, že selhala obrana. Do druhého polačasu jsme nastoupili sice s odhodláním, ale i zakřiknuti a tropili jsme zbytečně mnoho chyb v rozehrávce a především obrana si přestala věřit.
Sepsal : Pepavíce
9. KOLO
Předchozí zápas | 21.09.2002 PERT | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - INTER OHRADNÍ | 2 : 0 |
Sestava: Milo (1), Láca (1), Poupák, Barik, Bery, El Capitaňo, Radim, Jarin, Chilli
Celých 60 minut se štěstí přelévalo z jedné strany na druhou. Ať už soupeřovo nastřelení tyčky a břevna, Jardovo vykopnutí balonu z naší brankové čáry či Flígeho odstřelování soupeřovy branky z jednoho metru. Nakonec se usmálo na nás, bojovněji a důrazněji hrající. Pět minut před koncem otevřel brankový účet Milo (3. trefa do černého). Svým bodlem rozjásal početnou diváckou kulisu. 1:0. Druhou trefu přidal těsně před závěrečným hvizdem navrátilec do Sš dresu Láca, který si po skvělé kličce běžel k divákům pro ovace. 2:0. Těžký terén komplikoval oběma týmům kombinovat, a tak se spíše bojovalo a využívalo soupeřových zaváhání. HODNOCENÍ: Milo (Dal hezkej gól, hlavně důležitej. Snažil se kombinovat, ale terén byl proti. Znovu se prosadil a jistě bude kandidátem na post střelce týmu.) Láca (Patřil mezi tahouny mužstva.
8. KOLO
Předchozí zápas | 28.09.2002 PERT | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KOLOMAJZNA TJ | 2 : 1 |
Sestava: Viper (1), Láca (1), Bery, Jarin, Radim, El Capitaňo, Milo, Hans
7. KOLO
Předchozí zápas | 05.10.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KOŘKY FC | 5 : 0 |
Sestava: Milo (2), Jarin (1), El Capitaňo (1), Hans (1), Bery, Láca, Poupák
TRAGICKÝ výkon! Jediný světlý bod pro diváky předvedl Poupák, tentokrát hrál v bráně, kdy si malou domů špatně stopil nohou a balon se kutálel vesele dál směrem do branky. Avšak k nevoli soupeře to Poupák zvládnul. Vyzdvihnout tedy nelze snad nikoho. Ale účel plní prostředky a body jsou doma (ikdyž zaslouženě). Nakydlej knedlík
Sepsal : Pepa
6. KOLO
Předchozí zápas | 12.10.2002 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - MORD RFC | 2 : 1 |
Skvělé, napínavé a hlavně čisté utkání. 1.poločas byl silnější a techničtější Mord.Především útok a branka byla skoro bezchybná. Druhý poločas se vyrovnal. Strašnická šlechta pomalu převzala kontrolu nad hrou a dvěma senzačními a premiérovými góly Z.Beránka asi zaslouženě, díky závěrečnému tlaku, vyhrála.SK
5. KOLO
Předchozí zápas | 19.10.2002 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PANIKA PRAHA FC | 7 : 2 |
Po vlažném začátku jsme se nemohli dostat do herní pohody. Panika byla v první půlce více než vyrovnaným soupeřem. Ve druhé části se však Šlechta rozehrála a nedala Panice šanci na lepší výsledek. Po kanonádě s přehledem zvítězila. SK P.S. Za zmínku rovněž stojí můj návrat, s velkým N, na hřiště.
4. KOLO
Předchozí zápas | 26.10.2002 VIKT8 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - RYCHLÉ PÍPY A | 1 : 1 |
Sestava: El Capitaňo (1), Bery, Chilli, Milo, Viper, Radim, Hans, Pepa
Zajímavý a napínavý zápas, ve kterém jsme měli dostatek příležitostí strhnout vítěztví na naší stranu. Především pak šance Jáni a Josefa, který podal jeden ze svých nejhorších výkonů. Soupeř měl také nebezpečné akce, ale dá se konstatovat, že z minima vytěžil maximum. SK P.S. Světlým bodem zůstalo představení nového trikotu pro naši brankařskou jedničku.
| 23.11.2002 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - CZECH LINE | 0 : 6 |
Potopená Pražačká a chybějcí možnost zápas přeložit, vyústily v oboustrannou kontumaci zápasu 0:6.