11. KOLO
Předchozí zápas | 08.09.2016 CESMI | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TUSCARORA 03 | 2 : 11 |
Sestava: Barik (1), Kolkis (1), Jarin, Jude Law, El Capitaňo, Poupák, Sejda
Tuscanora byla u všeho dřív, více běhala a tak po poločase polevila a Šlechta hrála ve druhé půli vyrovnanou partii.
Sepsal : Sejda
10. KOLO
Předchozí zápas | 14.09.2016 BECH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - CERVEZA 18,FC | 4 : 1 |
Sestava: Tom (1), Milo (1), Kolkis (1), Sejda (1), Luky, Zachy, Šinďa, Poupák, Barik, El Capitaňo
Bojovné utkání se spoustou šancí. Rozhodla lepší střelecká muška.
9. KOLO
Předchozí zápas | 21.09.2016 ARIT | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - DTS PRAHA | 3 : 4 |
Sestava: El Capitaňo (1), Kolkis (1), Tom (1), Jarin, Milo, Sejda
DTS Praha šli do tříbrankového náskoku, ale Šlechta zápas po změně stran zdramatizovala a o remízu bojovala až do konce. DTS vítězství v závěru udrželi, když odolali tlaku Šlechty.
8. KOLO
Předchozí zápas | 28.09.2016 HOSTI | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HOMUNCULUS | 1 : 6 |
Sestava: Kolkis (1), El Capitaňo, Milo, Barik, Šinďa, Zachy, Sejda, Luky
Homunculus svého soupeře přejel, ale kdyby domácí svých několik dobrých šancí proměnili, mohlo to vypadat úplně jinak.
7. KOLO
Předchozí zápas | 06.10.2016 MOTO1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - NAPOLEONI | 5 : 2 |
Sestava: Kopec (3), Barik (1), Tom (1), Jude Law, El Capitaňo, Šinďa, Sejda, Kolkis
Strašnická šlechta byla přesnější v kombinaci a hlavně šikovnější v koncovce, takže zaslouženě vyhrála.
6. KOLO
Předchozí zápas | 12.10.2016 HOSTI | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - S.N.F. B | 5 : 2 |
Sestava: Luky (2), Tom (1), Kolkis (1), Šinďa (1), Kopec, Sejda, Zachy, Poupák, Barik, Milo, El Capitaňo, Jude Law
Kvalitní utkání.
5. KOLO
Předchozí zápas | 27.10.2016 SCBECH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SCULPTURO FC | 3 : 1 |
Sestava: Kolkis (1), Luky (1), Tom (1), Milo, Barik, Šinďa, Zachy, Sejda
Vyrovnaný a bezproblémový zápas.
4. KOLO
Předchozí zápas | 02.11.2016 METE1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SHOOTERS MORAVA FC | 1 : 3 |
Sestava: Barik (1), Poupák, Šinďa, Zachy, Sejda, Kolkis, Tom
Celý zápas byli Shooters Morava lepším týmem. Ani po neuznaném gólu se nezhroutili a vyhráli 3:1.
3. KOLO
Předchozí zápas | 09.11.2016 DEKAN | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ULIČNÍCI FC | 3 : 5 |
Sestava: Šinďa (1), Zachy (1), Kolkis (1), El Capitaňo, Milo, Barik, Sejda, Luky, Tom
Pěkný fotbal na obě strany. Ve druhém poločase srovnaly týmy mířidla, ovšem domácí o něco lépe.
2. KOLO
Předchozí zápas | 16.11.2016 BIHOR | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VIBROMAX 1985 | 1 : 4 |
Sestava: Kolkis (1), El Capitaňo, Milo, Poupák, Zachy, Sejda
Strašnická šlechta bez střídání dlouho odolávala, dost nervózní Vibromax se však nakonec dokázal prosadit a jasně zvítězil.