10. KOLO
Předchozí zápas | 07.09.2017 HOSTI | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - DOLNÍ KRALOVICE FC | 4 : 3 |
Sestava: Kolkis (2), Milo (1), Barik (1), Plánička, El Capitaňo, Sejda, Tom
Šlechtici byli vždy o krok napřed a náskok v 1. pol. si zkušeně pohlídali až do konce. Utkání v duchu fair-play.
Předchozí zápas | 21.09.2017 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - REAGE BOYS | 4 : 3 |
Sestava: El Capitaňo (1), Barik (1), Kolkis (1), Tom (1), Bery, Plánička, Milo, Sejda
Rychlé a kombinačně kvalitní utkání, ve kterém branky začaly padat až po změně stran.
7. KOLO
Předchozí zápas | 28.09.2017 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ALKOHOL TEA FC | 2 : 1 |
Sestava: Barik (1), Kopec (1), Bery, Jude Law, El Capitaňo, Milo, Sejda, Kolkis, Pepa
Vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Více gólům bránily tyč nebo břevno. V závěru byl lepší tým Strašnická šlechta.
6. KOLO
Předchozí zápas | 05.10.2017 NOVOB | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TRALALALALA | 6 : 0 |
Hosté se z utkání omluvili.
5. KOLO
Předchozí zápas | 19.10.2017 ZABEH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - INDUS | 1 : 6 |
Sestava: Milo (1), Jarin, Plánička, El Capitaňo, Barik, Poupák, Sejda, Tom
Indus fotbalovější, zasloužené vítězství. Kvalitní zápas.
4. KOLO
Předchozí zápas | 26.10.2017 MALES | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SLAMNÍK I.USP | 4 : 2 |
Sestava: Zachy (2), Milo (1), Barik (1), Chilli, El Capitaňo, Sejda, Luky
První poločas vyrovnané utkání. Hosté doplatili na hru bez střídání a na neproměněné šance.
3. KOLO
Předchozí zápas | 02.11.2017 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - XXX | 2 : 1 |
Sestava: Barik (2), Jarin, Milo, Poupák, Sejda, Kolkis, Tom, Pepa
Pohledné, klidné utkání, zasloužená výhra hostů.
2. KOLO
Předchozí zápas | 09.11.2017 SCBEC | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ATLETICO DĚLO SFC A | 4 : 10 |
Sestava: Pepa (2), Bery (1), Kopec (1), El Capitaňo, Milo, Barik, Sejda, Luky, Tom
Pěkné utkání se spoustou branek. Poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém dějství si Atletico otevřelo střelnici a zaslouženě bere body.
1. KOLO
| 16.11.2017 NOVOB | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BANDIDOZ | 2 : 2 |
Sestava: Tom (2), Jarin, El Capitaňo, Milo, Barik, Poupák, Zachy, Sejda, Kolkis
Vyrovnaný zápas, ve kterém měli velkou nevýhodu domácí, kteří se sešli bez střídání a už koncem druhého poločasu na nich byla znát únava. Ovšem v prvním poločase udrželi bezbrankový stav. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný a proto zápas skončil zaslouženou remízou.