11. KOLO
Předchozí zápas | 22.03.2018 P2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - INBEV TIGERS | 3 : 4 |
Sestava: Kopec (2), Tom (1), Jarin, Milo, Barik, Sejda, Kolkis
Bojovný zápas na obě strany. !nbev tigers byl více faulujícím týmem, ale důrazem platil na útočníky Strašnické šlechty. Přesto byla výhra Tigers těsná a remíza by byla možná spravedlivější.
Sepsal : Sejda
10. KOLO
Předchozí zápas | 28.03.2018 MIKU3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - AC SK FC | 1 : 10 |
Sestava: Barik (1), Jude Law, El Capitaňo, Milo, Zachy, Sejda, Kolkis, Luky
Jasně lepší AC SK FC zaslouženě zvítězili. V druhé půli trochu ubrali, ale i tak desítka padla.
9. KOLO
Předchozí zápas | 04.04.2018 HRAB2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HOLOSMETKY FC B | 1 : 5 |
Sestava: Kolkis (1), Bery, Jarin, Milo, Barik, Tom
V prvním poločase sice branka k vidění nebyla, ovšem šancí měly oba týmy hodně. Ve druhém poločase se domácí dostali do vedení a zápas dovedli zaslouženě do vítězného konce.
8. KOLO
Předchozí zápas | 11.04.2018 NOVOB | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ZAVINÁČ FC | 8 : 2 |
Sestava: Kopec (4), Šinďa (2), Kolkis (1), Barik (1), Bery, Luky, Sejda, Milo, Plánička, Tom
Utkání bez závad. Tým Strašnická šlechta od začátku převzala otěže do svých rukou a po zásluze vyhrála.
7. KOLO
Předchozí zápas | 19.04.2018 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - CONCUR 1.FC | 3 : 1 |
Sestava: Chilli (2), Šinďa (1), Bery, Plánička, Milo, Zachy, Sejda, Tom
Bojovné utkání, domácí lepší v zakončování.
6. KOLO
Předchozí zápas | 26.04.2018 MIKU4 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - INTER BUBENEČ | 5 : 3 |
Sestava: Kopec (2), Kolkis (2), Tom (1), Bery, Milo, Barik, Zachy, Sejda, Luky
Inter lépe začal a ujal se vedení. Šlechta ale v druhé půli přidala, výsledek otočila a zaslouženě vyhrála.
5. KOLO
Předchozí zápas | 10.05.2018 BECH | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KLUCI Z VRŠOVIC | 0 : 5 |
Sestava: Plánička, El Capitaňo, Barik, Zachy, Sejda, Kopec, Kolkis, Luky, Tom
KZV byli jasně lepším mužstvem. Lépe kombinovali a přesněji přihrávali a po zásluze brali oba body.
4. KOLO
Předchozí zápas | 16.05.2018 HANSP | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PENDULA BONA AC | 1 : 2 |
Sestava: Tom (1), Jarin, Plánička, El Capitaňo, Milo, Barik, Sejda, Kolkis
Dobré, dramatické utkání s mnoha šancemi na obou stranách nakonec dopadlo vítězně pro šťastnější hráče hostů.
3. KOLO
Předchozí zápas | 24.05.2018 MIKU4 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - R.I.P. B | 3 : 7 |
Sestava: Barik (1), Kolkis (1), Luky (1), Plánička, Jude Law, Milo, Sejda, Tom
Pohledné utkání bohaté na branky.
2. KOLO
Předchozí zápas | 06.06.2018 STER1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KEHAR CLUB FC | 1 : 1 |
Sestava: Kolkis (1), Plánička, Luky, Sejda, Zachy, Šinďa, Barik, Milo, El Capitaňo, Tom
Zápas plný emocí, koukatelný a na šance vyrovnaný. Remíza zasloužená.