11. KOLO
Předchozí zápas | 06.04.2003 ZL | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BENED VFK | 6 : 1 |
Sestava: Barik (2), Milo (1), Hans (1), Poupák (1), El Capitaňo (1), Bery, Viper, Jarin, Chilli, Pepa
10. KOLO
Předchozí zápas | 13.04.2003 HAGI3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - NEUMANN S.K. | 1 : 2 |
Sestava: Barik (1), Bery, Chilli, Jarin, Viper, El Capitaňo, Milo, Pepa
9. KOLO
Předchozí zápas | 21.04.2003 PANK1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BÍLEJ BALET | 0 : 2 |
Sestava: Chilli, Jarin, Radim, El Capitaňo, Barik, Poupák, Pepa
8. KOLO
Předchozí zápas | 27.04.2003 P1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PRAŽSKÁ LEGIE 2000 | 3 : 3 |
Sestava: Radim (1), Milo (1), Barik (1), Chilli, Jarin, Viper, Pepa
7. KOLO
Předchozí zápas | 10.05.2003 K3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HYPOCHONDŘI | 1 : 1 |
Sestava: Pepa (1), Chilli, Jarin, Radim, Radim, Viper, El Capitaňo, Milo, Barik
Vyrovnaný utkání. 1. poločas byl spíše v režii hostů, ikdyž jsme se ujali vedení 1:0 (střela z 8 až 10 m přes obránce k pravé tyččce pomalu se skládajícího brankáře). Ale po chybičce obrany bylo srovnáno. Moc jsme se neprosazovali, neboť nám soupeř nenechal ani metr prostoru a my jsme zatim pomalu nabírali na tempu. 2. poločas byl o poznání lepší. Soupeř přestal ohrožovat naši branku a my jsem se dali do postupného oblehání hostující svatyně, kterou kryl totálně flegmatickéj gólman. Posledních deset až patnáct minut se hrálo na jejich polovině. Zlepšeným výkonem a především pak pohybem jsme se dostávali do šancí, ale bohužel i přes některé vyložené šance (př. Jáňa zastoupil hostujícího brankáře, Karel patičkoval do brankáře apod.) jsme nestrhli vedení na naší stranu. P.S. Tenhle zápas bych věnoval Jaroušovi.
Sepsal : Pepavíce
6. KOLO
Předchozí zápas | 18.05.2003 HRD2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - REAL KAMÝK | 2 : 1 |
Sestava: Barik (2), Jarin, Viper, El Capitaňo, Milo, Poupák, Pepa
Celý zápas probíhal v klidném tempu. Nedůrazný soupeř, především pak čistě hrající, nám dovolil cokoliv. Rovněž se musí podotknout, že povrch nedal prostor pro nahrávku, neb se hrálo spíš s hopíkem, něž koženou merunou. 1. poločas se nesl ve znamení tyček, neboť Poupák, který zastoupil Valdése, si hned po prvních minutkách nechal dvojnásobně orazítkovat obě spojnice své (později s jistotou chránící) svatyně. Po tomto veselém zmatku před naší bránou, kde všichni nevěřícně stáli, jako když Enda rozhodnul zápas v 7. lize, jsme se začali prokousávat přes půlící čáru. Několik jedovek vyslal Viper, avšak ani jedna neprošla přes soupeřova brankáře. Dost příležitosti měl i Josef, ale jeho jistota na kopačkách zůstala v 7. lize, a tak se skóre prozatím neměnilo.
5. KOLO
Předchozí zápas | 24.05.2003 NKBE | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KBELSKÉ VOSY | 0 : 2 |
Sestava: Chilli, Hans, Poupák, Barik, Láca, Milo, El Capitaňo, Jarin, Pepa
Tenhle zápas se vloží do přehrádky - vyučování. Soupeř byl skoro ve všech ohledech lepší. My jsme se mu vyrovnali pouze bojovností. Škoda několika nevyužitých šancí, které jsme měli, ale i přesto nemusíme být zklamáni. Bojovali jsme jak se dalo, a proto patří dík všem.
Sepsal : Pepa
4. KOLO
Předchozí zápas | 01.06.2003 HRD2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ROHOŽNÍK UNITED FC A | 2 : 2 |
Sestava: Milo (1), Barik (1), Jarin, Radim, Viper, El Capitaňo, Poupák, Pepa
3. KOLO
Předchozí zápas | 08.06.2003 PANK2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - K.T.S. FC A | 1 : 2 |
Sestava: Jude Law, Barik, Milo, El Capitaňo, Poupák, Radim, Jarin
Teplota byla kolem 30 stupnů,nehráli jsme špatně, ale ty šance - nedáme nic, máme smůlu. Poločas byl 0:0, v druhým poločase jsme se ujali vedení po vlastním góle - brankář soupeře nastřelil svého obránce do hrudníku a od něj spadl míč do brány, ale ke konci jsme udělali dvě zbytečné chyby. Milo
Sepsal : Milo
2. KOLO
Předchozí zápas | 15.06.2003 ZAKOS | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SOKOL VYSOČANY C | 0 : 0 |
Sestava: Milo, El Capitaňo, Jarin, Barik, Poupák, Viper
Tento zápas byl nejtěžší v této sezoně, opět bylo strašné vedro a sešlo se nás pouze 6, už aby byl konec sezony. Nejvíc mě nasralo to, že nás chodí čím dál míň i když jde o sestup, Radim radši jde masírovat starou bábu, Fliege se radši jde koupat, Valdes radši chlastá.V brance nastoupil Milo a v poli 5 statečných.Hned v 5 minutě si Viper natáhl stehení sval, takže musel jít do brány a já jsem se postavil na post posledního. V první poločase nás soupeř přehrával na hřišti ,ale do zakončení se nedostal, my jsme hrozili především z brejků. (Bylo to dáno tím, že jsme neměli nikoho nastřídání a soupeř střídal 2 pětky), Ve druhé půlce jsme se stáhli ještě víc, protože jsme chtěli uhrát alespoň bod, ale soupeř se furt tlačil dopředu a chtěl dát gol, ale jeho koncovka byla žalostná.Naopak mi jsme měli 3 tutovky z brejků, ale dvakrát jsme dali tyč.
Sepsal : Milovíce
1. KOLO
| 22.06.2003 HRD1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - LITTLE EDEN FC | 1 : 4 |
Sestava: Milo (1), Barik, Jarin, Bery, El Capitaňo, Chilli, Jude Law, Viper
Co k tomu to zápasu říct????? Prostě jsme náš nejduležitější zápas nezvládli, ale to se stává(je to sport).Jako kapitán chci poděkovat všem hráčům za jejich přístup, bojovnost, hrdost nosit naše posvatné dresy(pár hráčů mě zklamalo, hlavně jejich přístupem a chováním).Dále chci poděkovat našemu hrajícímu manažerovi Dědkovi (tu to sezonu byl sice na hostování v anglickém týmu FC Hot Pizza, ale na příští sezonu se vrací domu) za naší prezentaci na Webu a ekonomické vedení klubu. Na příští sezonu by nás měl posílit hráč Osvětimi 04 Hans Lorenc s kterým náš manažér Dědek dojednal půlroční smlouvu.Dále se vrátí s hostování s Realu Alaska tlustý Pepa.Přeju nám hodně štěstí do příští sezony????