Sestava: Kolkis (2), Zachy (1), Jude Law, El Capitaňo, Barik, Sejda, Ivoš, Barel jr.
Předchozí zápas | 21.09.2023 SANC1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BP AC | 5 : 5 |
Sestava: Cuf (3), Barik (2), Jude Law, El Capitaňo, Casa, Sejda, Kolkis, Barel jr., Toronto
Zasloužená remíza, kterou braly nejspíše oba týmy.
Předchozí zápas | 28.09.2023 SANC1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - HUSTLERS | 6 : 5 |
Sestava: Kolkis (3), Cuf (2), Zachy (1), Barel jr., Jude Law, Poupák, Barik, Casa, El Capitaňo, Toronto
Vyrovnané utkání vyhráli hosté.
8. KOLO
Předchozí zápas | 05.10.2023 SANC2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KLUCI Z VRŠOVIC | 6 : 5 |
Sestava: Barik (3), Kolkis (2), Cuf (1), El Capitaňo, Poupák, Zachy, Sejda, Barel jr., Toronto
Hosté byli rychlejší, více na balonu a obraně domácích často zatápěli. Domácí hráli spíše na protiútoky a tato taktika slavila úspěch.
7. KOLO
Předchozí zápas | 12.10.2023 STER3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - KONĚ FC | 2 : 1 |
Sestava: Barik (2), Jude Law, El Capitaňo, Zachy, Sejda, Kolkis, Cuf, Toronto
Hosté o své výhře rozhodli až ke konci zápasu.
6. KOLO
Předchozí zápas | 19.10.2023 SANC2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - LUŽINÝÝÝ BOYS | 8 : 2 |
Sestava: Barik (2), Zachy (2), Barel jr. (2), Cuf (1), Toronto (1), Jude Law, Casa, Sejda, Kolkis
Od začátku nebylo o vítězi pochyb.
5. KOLO
Předchozí zápas | 26.10.2023 P3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - TEAM BAMBUS | 0 : 3 |
Sestava: Jude Law, El Capitaňo, Casa, Barik, Zachy, Sejda, Cuf, Barel jr., Toronto
Rychlost a kombinační hra Bambusu byly nad síly Šlechty. Jinak na 6. ligu velice kvalitní utkání.
4. KOLO
Předchozí zápas | 02.11.2023 SANC1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - PARTA AC | 5 : 0 |
Sestava: Zachy (2), Kolkis (2), Toronto (1), Jude Law, Casa, Barik, Sejda, Barel jr.
První půle ve slušném tempu, ale na mokrém terénu si míč dělal, co chtěl a nebylo jednoduché vytvořit si šanci a dát gól. Druhá půle byla jasně v režii Strašnic, výsledek hovoří za vše.
3. KOLO
Předchozí zápas | 09.11.2023 HANSP | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - REAL HAGRID CF | 2 : 4 |
Sestava: Barel jr. (2), Chilli, El Capitaňo, Barik, Sejda, Kolkis, Cuf, Ivoš, Toronto
Zápas hraný nahoru dolů, vyhráli domácí.
2. KOLO
Předchozí zápas | 16.11.2023 STER3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - STRAŠNÝ KOUŘE FC | 5 : 7 |
Sestava: Barik (4), El Capitaňo (1), Jude Law, Casa, Zachy, Sejda, Kolkis
Krásné utkání se spoustou gólu vyznělo lépe pro domácí.