11. KOLO
Předchozí zápas | 07.09.2003 PANK1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BASTA FIDLI | 1 : 0 |
Sestava: Barik (1), Milo, Jarin, Bery, El Capitaňo, Chilli, Jude Law, Radim, Poupák
Vydřené vítězství
Negativa ze sestupu do sedmé ligy se na borcích Strašnické šlechty přes léto prakticky neprojevila ba naopak, již neskutečně přesný příjezd všech aktérů na reprezentační sraz, jasně demonstruje s jakým zápalem naši borci k nové sezóně přistupují, jen tak dál hoši.Pouze z kdysy početného fan clubu zbylo pouhé torzo v podobě Alenky a prcka její ségry...Co se samotného zápasu týče,tak chuť hrát byla jednoznačně cítit jen z borců šlechty, oponenti z Basta Fidli se slejzali doslova jak šváby na pivo a co se týče vizuélnosti si každý z hráčů šlechty musel sám pro sebe říci, že takovej nímandům musíme dát nejmíň bůra.
Sepsal : Barikvíce
10. KOLO
Předchozí zápas | 14.09.2003 PANK1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - BŘEVNOV ROVERS | 0 : 2 |
Sestava: Jude Law, Jarin, El Capitaňo, Viper, Poupák, Bery, Milo, Barik, Lišik
Stále chybí finální přihrávka
Druhé vystoupení borců strašnické šlechty v nelehkých vodách sedmé hanspaulské ligy bylo jednoduše, ale trefně - trapné!Ale pěkně od začátku.Na druhý zápas jsem se sešli v pozměněné sestavě, Radim byl nahrazen Vipkou a brankářeútočníka Chillyho zastoupil hroťák z Rumunska Radučoju.Borci z Břevnova byli na první pohled fotbalovější než patlalové z Basta fidli a taky hned od výkopu zatlačili šlechtice do defenzívy.Matně a hlavně bez zápalu hrající šlechtici si nebyli schopni kloudně nahrát,což usnadňovalo práci vtipně hrajícím Rovers, kteří se záhy ujali po (bohužel) pěkné akci 1:0.Po tomto spravedlivém šoku se šlechta zvedla a začala dokazovat,že fotbal hrát umí a když se přidá srdíčko, tak i dobře.Pouze finální nahrávka byla naší Achillovou patou...
9. KOLO
Předchozí zápas | 21.09.2003 PANK1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - GASTROVIT | 2 : 5 |
Sestava: Poupák (1), Milo (1), Jarin, Bery, El Capitaňo, Barik, Lišik, Viper
8. KOLO
Předchozí zápas | 28.09.2003 PANK1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - MONOČLÁNEK FC | 1 : 3 |
Sestava: Milo (1), El Capitaňo, Bery, Jarin, Barik, Viper, Poupák, Lišik
Strašnická neschopnost
Kurva,už mě přestává bavit psát o naší neschopnosti...,ale je to jen sport a hrajem to hlavně pro prdel a pro žízeň,tak jdeme na to.Ve třetím kole jsme se střetli s borci ze zatím neporaženého Gastrovitu,ale doufaje ve svoje fotbalové umění a štěstí si každý z borců šlechty nic jiného než zisk dvou bodíků nepřipouštěl.Demonstroval to i fakt, že se nekonala žádná sobotní vypijáda,která by mohla ohrozit nasi stabilitu a vytříbenou kopací techniku...Bohužel osud je hold svině!!Zápas začal dle očekávaní,šlechtici se pustili do soupeře jak hyeny do mršiny,ale kdepak,fuč jsou naše šťastné chvíle z dob minulých kdy jsem dávali góly jak na běžícím pásu.Po deseti minutovém dobývání svatině Gastovitu přišel blesk z čistého nebe,křižna žabka cca.
7. KOLO
Předchozí zápas | 05.10.2003 PANK1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - OTOVI KONĚ BVK | 0 : 4 |
Spravedlivá remíza
Utkání s nevyspitatelným týmem Prostoru AFC(2 kontumace)se neslo v duchu ,,záchranářských prací,,.Prorto jsme se chtěli sejít v co nejsilnější sestavě....nakonec nás bylo 7,ale budiž, s jedním borcem na střídaní to jakštakš jde.Do brány poprvé nastoupil vyhecovanej Chilli,obranu tvořili Sejda,Viper,Ziege,Milo a do útoku se postavila těžkotonážní dvojice Hakan Šáš a Barik.Hřiště na Zelené lišce nám v minulosti svědčilo(výhra 6:1),tak jsme se s chutí zakousli do soupeře jak jen šlechtici umí,ale opět se stejným výsledkem...bez gólů.Po cca.10 minutách začal soupeř vytahovat růžky a začal pomalu se unavujícím šlechticům pěkně zatápět.Bezbranková remíza v poločase byla zásluhou fenoména Chilliho a naší útočné impotence.Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako jeho kolega první.Šance se začali rodit na obou polech.
4. KOLO
Předchozí zápas | 26.10.2003 HAGI2 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - VITTORIA ŽIŽKOV 1997 B | 1 : 4 |
Sestava: Viper (1), Sejda, Hans, Chilli, El Capitaňo, Jarin, Bery, Radim, Poupák, Milo, Pepa
3. KOLO
Předchozí zápas | 17.11.2003 S1 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - SUCHDOL SABRES B | 3 : 2 |
Sestava: Bery (1), Sejda (1), Barik (1), Poupák, Láca, Milo, El Capitaňo, Viper, Radim, Jarin, Chilli, Pepa
Nervózní vítězství
V 9.kole letošní sezóny zavítala Šlechta po delší době opět do Suchdola. Konkrétně na hřiště, kde se kdysi do síně slávy strašnického fotbalu nesmrtelně zapsal svou milimitrovou šibenicí náš fenomenální brankář Chilli paprička (což není asi nutné moc připomínat). Nicméně tyto doby slávy a úspěchu jsou v současnosti nahrazeny méně slavným obdobím, ve kterém náš tým bojuje o účast v 7lize. Aktuální tj.sestupová pozice se nicměně pozitivně odrazila v takměř maximálním počtem účastníků. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a ihned od začátku jsme začali soupeře tlačit na jeho vlastní polovině, aniž bychom ho pouštěli do větších golóvých příležitostí. Soupeř z horní poloviny tabulky nicméně nepolevoval a hra se postupně vyrovnávala. CCa. v 10 minutě jsem osobně přízemní střelou ze střední vzdálenosti otevřel gólový účet zápasu.
Sepsal : Sejdavíce
2. KOLO
Předchozí zápas | 23.11.2003 HAGI3 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - FC 1869 | 3 : 3 |
Sestava: Jarin (1), Viper (1), Barik (1), Bery, Poupák, Lišik, Milo, El Capitaňo, Radim, Chilli, Pepa
Nedotažený konec
Do předposledního zápasu 7F ligy jsme nastupovali s pocitem vítězství=udržení,tedy v sázce bylo dost....Hřiště na Hagiboru nás přivítalo opět velice ,,kvalitním,, terénem,který na určitých partií připomínal spíše pohyblivé písky...Po úvodním hvizdu a následných 5 minutách bylo jasné,kdo bude v tomto zápasu tahat za kratší konec.šlechtici zavřeli soupeře do kleští a ustavičným tlakem se dopracovali k vedoucí brance jejímž autorem byl štít defenzivní řady Jarda,,the Rock,, Beránek.Soupeř působil velice ospalým dojmem a byl probrán až druhou brankou z dílny nejproduktivnějšího beka a v té chvíli i hráče SŠ Viperem.Šlechta byla v euforii,což se nevyplácí....z nenápadné akce se ke konci poločasu podařilo(za přispění špatného timingu,do té doby bezchybného Chillyho)soupeři snížit a hlavně se soupeři ujistili,že i šlechta dělá chyby...
1. KOLO
| 07.12.2003 K6 | STRAŠNICKÁ ŠLECHTA - ALVAREZ D.C. | 2 : 2 |
Sestava: Barik (2), Bery, El Capitaňo, Pepa, Sejda, Milo, Poupák, Radim, Jarin, Chilli
Zlatá Karlikova hlava aneb nesestupujeme!
Zatím nejklíčovější ze všech klíčových zápasů Strašnické Šlechty za dobu své působnosti v Hanspaulské lize. I takto by se dal označit poslední zápas podzimní sezóny 2003, který postavil borce Strašnické Šlechty před řešení sestupové tajenky 7.F ligy. Její přijatelné řešení resp. záchranu v sedmé lize nám zajištoval i nerozhodný výsledek. S tímto náročným úkolem se nakonec na Karlínské hřiště s pořadovým číslem 6 přijelo poprat rovných 10 borců v čele s novým kustódem Mírou, který se nebál odbýt si svou premiéru právě v tomto nelehkém zápase. Při spatření početné sestavy soupeře a faktu, že se jedná o boj o záhranu v lize i z jeho strany, bylo jasné, že se bude jednat o tuhý a litý boj do poslední vteřiny.